Aktuality

Vyhrajte balíček kompletní péče o vaši pleť a tělo

Značka NUANCE, která je partnerem Ženy roku 2019, věnuje vítězkám jednotlivých kategorií balíčky luxusní kosmetiky v hodnotě 15 000 Kč. Ženy, které je do soutěže přihlásily, získají balíčky v hodnotě 5000 Kč.

(Více)

Vyhrajte kosmetický balíček pro krásu

Náš partner, parfumerie Marionnaud, věnuje ceny do soutěže Žena roku 2019. Vítězky obdaruje balíčkem s luxusní kosmetikou a dárkovou kartou v celkové hodnotě 15 500 Kč. Ženy, které je do soutěže přihlásily, získají vouchery v hodnotě 3000 Kč na nákup v sítích parfumerií Marionnaud.

(Více)

Atraktivní a šetrná projížďka

„Toyota Yaris, poté RAV4 a posléze zase Yaris. To jsou vlastně jediná auta, které jsem vlastnila. Takže jaké jiné auto jsem si mohla půjčit,“ směje se Veronika Machková, která si užila jízdu v nové Toyotě RAV4. (Více…)

Za krásnější pleť

Značka Nuance je partnerem soutěže Žena roku. Čtyři z vybraných žen měly možnost péči této kosmetické značky vyzkoušet a otestovat na vlastní kůži. Postupně vám je budeme představovat. Jaká byla zkušenost první z nich?

(Více)

Kompaktní a svižná jízda

Díky hravému designu Toyotu Aygo nepřehlédnete. Je to prostě módní doplněk,“ říká Hana Opletal Zahradníková, nominovaná na Ženu roku v kategorii Pod 30 let. (Více)

Vozy Toyota otestuje pět nominovaných žen

Toyota Central Europe-Czech, partner ankety Žena roku 2019 pořádané časopisem Žena a život, nabízí jedinečnou příležitost: z letošních nominovaných žen vybereme pět, které budou moci týden testovat vozy značky Toyota. Tyto ženy zároveň s testujícím vozem nafotíme do časopisu Žena a život. Které vozy vyzkouší? (Více)