Za krásnější pleť

Značka Nuance je partnerem soutěže Žena roku. Čtyři z vybraných žen měly možnost péči této kosmetické značky vyzkoušet a otestovat na vlastní kůži. Postupně vám je budeme představovat. Jaká byla zkušenost první z nich?

„Bohužel už mi s příchozí třicítkou k péči o pleť nestačí jen moře a sluníčko. Kvůli častým cestám do Kambodže je moje pleť vyčerpaná z klimatických změn a její kvalita tomu odpovídá. Růžová řada Nuance Magical Hydrobalance Control mi dala pleť krásně do pořádku – je jemnější, čistší a projasněnější. Ráno hezky připraví pleť na celodenní zátěž a večer ji příjemně zklidní.“ říká Klára Dohnalová, která vyzkoušela řadu Nuance Magical Hydrobalance Control.

ŘADA NUANCE MAGICAL HYDROBALANCE CONTROL

Naše pleť je v průběhu dne vystavena mnoha vlivům, kvůli kterým přichází o svou přirozenou hydrataci a vinou toho pak působí unaveným dojmem a snáze vznikají vrásky. Řada Magical Hydrobalance Control hydratuje, zjemňuje a dlouhodobě chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí. V této řadě najdete denní krém pro normální a smíšenou pleť, denní krém pro suchou pleť, sérum pro všechny typy pleti, noční krém pro všechny typy pleti a oční krém pro všechny typy pleti.

Klára Dohnalová

Je nominovaná na Ženu roku v kategorii pod 30. Klára se svým přítelem založila projekt Pepperfield. Jeho cílem je přinést jako první v ČR nejlepší pepř na světě, který je vykupován přímo od kambodžských farmářů - bez prostředníků a za férové ceny. Kampotský pepř je velmi vzácnou surovinou, jenž byla na 30 let kompletně zničena Rudými Khmery a je ceněným exkluzivním artiklem světových restaurací. Díky složité politické situaci, neznalosti exportních technologií, logistiky a marketingu zůstává tento poklad uvězněn v zemi. Cílem projektu Pepperfield je pomoci všem cca 400 malým farmářům, kteří nedokáží tuto vzácnou komoditu dostat za hranice Kambodži, zajistit jim stabilní zdroj příjmů a postavit tak kambodžskou ekonomiku zpět na vlastní nohy - dlouhodobě a udržitelně. Projekt se letos rozhodla podpořit i česká vláda ve svém rozvojovém programu tak, aby měla celá fair-trade iniciativa co nejhlubší dopad.


Kampotský pepř je jako jediný na světě chráněn geografickou indikací, stejně jako například Champagne ve Francii. Pepř je balen výhradně do českých obalů od českých designérů.
Více o projektu Pepperfiled se dovíte zde